همدل و همزبان

تیم اجرایی ارکستر

صلح دهانی ست که بی مضایقه آواز می خواند…

خرسندم که افتخار آن را داشتم تا با تاسیس  گروه ارکستر ویژه ایران، از تجربه ی لذت همزیستی با  هنرمندان نازنین این گروه برخوردارشده و مهربانی ، صداقت ، سبکبالی و عشق را از آنها بیاموزم.

هنرمندان ارکستر نیک آوا از شهرهای مختلف ایران زمین  گرد هم آمده اند  تا  آوای سازها وصدای خود را برای نیک تر ساختن این  جهان کوک کنند.

امید است دست در دست همه ی آنان که برای برقراری صلح درجهان می کوشند بتوانیم آینده ای زیبا برای زمین و انسان رقم بزنیم .

مریم گیلاسیان

تیم اجرای

آشنایی با تیم اجرایی، مربیان و اعضای ستادی

میلاد جعفرنژاد

میلاد جعفرنژاد

مدرس پیانو و آهنگساز

میلاد جعفرنژاد متولد ۱۳۶۶در گنبد کاووس، مدرس پیانو و آهنگسازی ، موسیقی را از سن 7 سالگی آغاز کرده و با بهره گرفتن از محضر اساتیدتوانمند ، تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی موسیقی ادامه داد.
در سال 1381، اقدام به تاسیس گروه موسیقی پاپ در شهر گنبد نموده و در سال ۹۰ هدایت گروه موسیقی نابینایان گنبد را به عهده گرفت و همزمان به عنوان مربی بخش سولفژ در مرکز توانبخشی بهکوش گرگان مشغول به کار شد.در سال ۹۵ با ساخت موسیقی فیلم منتخب "ما دو زن هستیم " در جشنواره بین المللی سینما حقیقت شرکت کرد و در سال ۹۶ آموزشگاه موسیقی نت هفتم را با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در شهرستان گنبد تاسیس نمود.
تالیف و انتشار کتاب " موسیقی فیلم های برگزیده برای پیانو " و تاسیس گروه موسیقی" صدای سکوت " در گرگان در سال 97 از دیگر فعالیتهای هنری ایشان به حساب آمده و درحال حاضر نیز به عنوان مربی همکار در زمینه ی آواز در گنبد کاووس با ارکستر ویژه ایران همکاری می نماید.

زهرا میرزاپور

زهرا میرزاپور

مربی سازهای فلوت ریکوردر و کیبورد

زهرا میرزاپور متولد ۱۳۶۱ از بهشهر
مربی سازهای فلوت ریکوردر و کیبورد است.
خانم میرزاپور به مدت ۵ سال در مرکز جامع توانبخشی بهکوش در حال تدریس می باشند.

ملیحه مهدی تبار

ملیحه مهدی تبار

مسئول گریم

ملیحه مهدی تبار ساکن بابلسر و مادر ارمیا مهدی تبار هنرمند خوب ارکستر می باشد. بیش از 5 سال سابقه ی کار در زمینه ی گریم داشته و همواره به عنوان یکی از یاوران و همراهان اصلی هنرمندان را در زمان اجرا یاری می نماید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای ارکستر ویژه ملی ایران - نیک آوا محفوظ می باشد.