همدل و همزبان

تیم اجرایی ارکستر

صلح دهانی ست که بی مضایقه آواز می خواند…

خرسندم که افتخار آن را داشتم تا با تاسیس  گروه ارکستر ویژه ایران، از تجربه ی لذت همزیستی با  هنرمندان نازنین این گروه برخوردارشده و مهربانی ، صداقت ، سبکبالی و عشق را از آنها بیاموزم.

هنرمندان ارکستر نیک آوا از شهرهای مختلف ایران زمین  گرد هم آمده اند  تا  آوای سازها وصدای خود را برای نیک تر ساختن این  جهان کوک کنند.

امید است دست در دست همه ی آنان که برای برقراری صلح درجهان می کوشند بتوانیم آینده ای زیبا برای زمین و انسان رقم بزنیم .

مریم گیلاسیان

تیم اجرای

آشنایی با تیم اجرایی، مربیان و اعضای ستادی

محمد مهدی علایی

محمد مهدی علایی

مربی ارکستر

محمد مهدی علایی متولد ۹/۶/۱۳۶۰ وساکن گرگان از سال ۹۵ به عنوان مربی موسیقی درمرکز توانبخشی و حرفه آموزی بهکوش گرگان حضور داشته و پیش از آن نیز سالها به صورت داوطلبانه دربعضی از روزهای هفته به آموزش موسیقی برای مددجویان این مرکز مشغول بوده است.
رشته ی تحصیلی ایشان دامپزشکی در مقطع فوق دیپلم است اما تجارب فراوانی که در زمینه ی موسیقی دارد باعث گردیده که او را بیشتر به عنوان یک هنرمند در رشته ی موسیقی بشناسند. ایشان از سال ۷۹ با دنیای موسیقی آشنا شده و توانست تحت نظر اساتید توانمند در نوازندگی سازهایی چون سه تار و عود تخصص یابد. همچنین علاوه بر گذراندن دوره ی تئوری موسیقی نزد استاد الهامیان ، به دلیل علاقه به سازهای بادی شروع به
آموزش سازهایی چون ساکسیفون،فلوت ریکوردر، فلوت کلید دار و کلارینت نمود.
آقای علایی تا کنون درکنسرت های زیادی به عنوان نوازنده اجرای برنامه داشته و در حال حاضرنیز علاوه بر آموزش ، با حضور در اردوها و اجراها به عنوان یکی از مربیان اصلی در ارکسترویژه ایران با سرپرست گروه همکاری می کند.

امین حسین خمر

امین حسین خمر

مدرس موسیقی

امین حسین خمر، متولد اردیبهشت ماه ۱۳۶۲ شهر مشهد و مدرس موسیقی در رشته های مختلف مانند سلفژ، پیانو ، گیتار...، به عنوان یکی دیگر از مربیان همراه در موسسه ی خیریه توانبخشی همدم مسئولیت بخش آوازی گروه ارکستر ویژه ایران در مشهد را به عهده دارد.
وی فارغ التحصیل کارشناسی موسیقی رشته آهنگسازی و کاربرد موسیقی درکامپیوتر از دانشگاه دانشمند و همچنین فارغ التحصیل کاردانی رشته IT از موسسه آموزش عالی آزاد خوارزمی ست.ساز اصلی او گیتار و دف بوده و سرپرست و رهبر گروه موسیقی " نوای خمر" در مشهد می باشد.
از جمله سوابق او می توان به تدریس در دانشگاه فردوسی مشهد، هنرستان سینما و بازیگری شمایل مشهد، آموزشگاه موسیقی نوای خمر، موسسه توانبخشی و خیریه شهید بهشتی و شهید فیاض بخش و ساخت موسیقی متن فیلم " گریز " اشاره نمود.

میلاد جعفرنژاد

میلاد جعفرنژاد

مدرس پیانو و آهنگساز

میلاد جعفرنژاد متولد ۱۳۶۶در گنبد کاووس، مدرس پیانو و آهنگسازی ، موسیقی را از سن ۷ سالگی آغاز کرده و با بهره گرفتن از محضر اساتیدتوانمند ، تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی موسیقی ادامه داد.
در سال ۱۳۸۱، اقدام به تاسیس گروه موسیقی پاپ در شهر گنبد نموده و در سال ۹۰ هدایت گروه موسیقی نابینایان گنبد را به عهده گرفت و همزمان به عنوان مربی بخش سولفژ در مرکز توانبخشی بهکوش گرگان مشغول به کار شد.در سال ۹۵ با ساخت موسیقی فیلم منتخب "ما دو زن هستیم " در جشنواره بین المللی سینما حقیقت شرکت کرد و در سال ۹۶ آموزشگاه موسیقی نت هفتم را با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در شهرستان گنبد تاسیس نمود.
تالیف و انتشار کتاب " موسیقی فیلم های برگزیده برای پیانو " و تاسیس گروه موسیقی" صدای سکوت " در گرگان در سال ۹۷ از دیگر فعالیتهای هنری ایشان به حساب آمده و درحال حاضر نیز به عنوان مربی همکار در زمینه ی آواز در گنبد کاووس با ارکستر ویژه ایران همکاری می نماید.

مهرداد سیاره

مهرداد سیاره

پیانیست

آقای مهرداد سیاره متولد ۱۷/۹/۱۳۶۵ و ساکن بابلسر ، لیسانس موسیقی جهانی از آکادمی هنر تهران ،به عنوان مربی ارمیا که یکی از هنرمندان خوب گروه در رشته ی پیانوست با ارکستر ویژه همکاری می کند.
وی از سال ۱۳۷۴ یادگیری موسیقی را شروع کرده و نزد استاتید بزرگی چون ابراهیم گوهری و انوشیروان روحانی نوازندگی پیانو و دوره ی تکمیلی آهنگسازی را به انجام رسانده ، آهنگسازی قطعات زیادی را مانند " نامه ای به خدا "، " مثل بهشت "، آلبوم " شرح فراق " و " پاییز من " را به عهده داشته و دارای گواهینامه های بسیاری در زمینه ی آهنگسازی دیجیتالی و پرکاشن است .
کتاب های " تئوری آهنگسازی دیحیتال " و " اصول تکنیک های پیانو " از جمله کتابهایی ست که وی در حال حاضر در دست چاپ دارد.

محیا رمضانی

محیا رمضانی

روانشناس

محیا رمضانی متولد ۱۳۶۱ در گرگان ، فارغ التحصیل رشته روانشناسی عمومی بوده و سابقه دو سال همکاری با سمت مدیریت داخلی مرکز نگهداری از کودکان بد سرپرست و بی سرپرست را داراست.
ایشان همچنین نزدیک به ۷ سال است که به عنوان روانشناس و مدیر داخلی مرکز توانبخشی و حرفه آموزی بهکوش مشغول به فعالیت می باشد و از ابتدای تاسیس گروه ارکستر ویژه ایران به عنوان روانشناس و مشاور همواره در کنار اعضای گروه آن ها را در لحظات مورد
نیاز یاری نموده است.

ملیحه مهدی تبار

ملیحه مهدی تبار

مسئول گریم

ملیحه مهدی تبار ساکن بابلسر و مادر ارمیا مهدی تبار هنرمند خوب ارکستر می باشد. بیش از ۵ سال سابقه ی کار در زمینه ی گریم داشته و همواره به عنوان یکی از یاوران و همراهان اصلی هنرمندان را در زمان اجرا یاری می نماید.

پدرام معرفت خواه

پدرام معرفت خواه

مربی موسیقی سازهای درامز و فلوت

آقای پدرام معرفت خواه متولد ۱۳۷۰ از شهرستان رشت مربی موسیقی سازهای درامز و فلوت
می باشد. ایشان یادگیری موسیقی را در سال ۱۳۸۲ با ساز درامز زیر نظر اساتیدی چون مهدی شاهرخی، هومن غفاری و نیما نواپور آغاز کرد. ساز فلوت را در سال ۱۳۸۲ نزد استاد فرشید دوست آغاز کرد و در ادامه با پیوستن به گروه کر فلوت تهران از محضر اساتید سعید تقدسی و فیروزه نوایی بهره برد.
از دیگر فعالیت های ایشان: همکاری با ارکستر فلارمونیک گیلان، همکاری با ارکستر ما، همکاری با کر فلوت تهران، نوازندگی در آلبوم ویترای که منتخبی از آثار کر فلوت تهران است. ما حصل فعالیت‌های ایشان تشکیل دومین آنسامبل تخصصی فلوت در ایران «آنسامبل فلوت گیلان» (بعد از کر فلوت تهران) است.
رهبری را با شروع فعالیت‌های آنسامبل فلوت آغاز کرد و به کلاس های رهبری استاد تقدسی رفت. او رهبری آنسامبل فلوت گیلان و ارکستر نوجوانان رشت را بر عهده دارد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای ارکستر ویژه ملی ایران - نیک آوا محفوظ می باشد.