جمعی از استعدادهای ایران زمین

اعضای تیم ارکستر

صلح دهانی ست که بی مضایقه آواز می خواند…

خرسندم که افتخار آن را داشتم تا با تاسیس  گروه ارکستر ویژه ایران، از تجربه ی لذت همزیستی با  هنرمندان نازنین این گروه برخوردارشده و مهربانی ، صداقت ، سبکبالی و عشق را از آنها بیاموزم.

هنرمندان ارکستر نیک آوا از شهرهای مختلف ایران زمین  گرد هم آمده اند  تا  آوای سازها وصدای خود را برای نیک تر ساختن این  جهان کوک کنند.

امید است دست در دست همه ی آنان که برای برقراری صلح درجهان می کوشند بتوانیم آینده ای زیبا برای زمین و انسان رقم بزنیم .

اعضای ارکستر

آشنایی با اعضای با استعداد نیک آوا

علی رضا مهیمنی

علی رضا مهیمنی

علی رضا مهیمنی متولد ۳۱/۴/۵۴ ، با نام هنری " شروین " ساکن گرگان و دارای شرایط ویژه ذهنی ست. وی از سال ۸۶ در مرکز توانبخشی وحرفه آموزی بهکوش گرگان پذیرش شده و پس از پشت سرگذاشتن دوره های آموزشی گلیم بافی و جاجیم بافی ، به دلیل علاقه و استعدادش به موسیقی، واردکارگاه موسیقی این مرکز شد.
در طی حضور دراین کارگاه توانست دوره ی نوازندگی فلوت ریکوردر را بگذراند ودرعین حال در زمینه ی آواز آموزش ببیند. وی درحال حاضر به عنوان خواننده بخش کرال ( تنور) در ارکسترویژه ایران مشغول به فعالیت می باشد و به دلیل صداقت همیشگی اش " صادق ترین عضو گروه " لقب گرفته است.

امیر حسین غلامی

امیر حسین غلامی

امیر حسین غلامی متولد ۱۵/۶/۷۹ با نام هنری " عارف " دارای شرایط ویژه ذهنی و ساکن گرگان است. وی از ۵ سال پیش در مرکز توانبخشی و حرفه آموزی بهکوش گرگان پذیرش شده و پس از گذراندن دوره ابتدایی معرق به دلیل علاقه ی فراوان به موسیقی ، درکارگاه موسیقی این مرکز مشغول به فراگیری بلز و ویبرافون شد و از حدود ۵ ماه پیش آموختن ویالن را نزد مربیان مرکز بهکوش آغاز نموده است .
وی که به دلیل احساس مسئولیت وکمک های فراوان به دوستانش در اردوها واجرا به عنوان " همیارترین عضو گروه " لقب گرفته در حال حاضر به عنوان نوازنده بلز و ویبرافون در گروه ارکستر ویژه ایران فعالیت دارد.

سیامک عسکری

سیامک عسکری

سیامک عسکری به عنوان " شیرین ترین عضو گروه " متولد ۴/۴/۵۲ و ساکن گرگان، نوازنده تنبک و کاخن در گروه ارکستر ویژه ایران است.
سیامک به مدت نزدیک به ۱۰ سال در مرکز جامع توانبخشی و حرفه آموزی بهکوش گرگان مشغول به آموختن موسیقی در بخش تنبک و کاخن بوده و علاوه برآن در رشته ی گلیم بافی نیز در این مرکز آموزش دیده است.
یکی از توانمندی های دیگر او در زمینه ی موسیقی بداهه خوانی و بداهه نوازی ست که او را دراین زمینه به نسبت سایر اعضای گروه شاخص کرده است. وی همچنین به عنوان بازیگر تئاتر در چند جشنواره بین المللی تئاتر معلولین درنمایش هایی چون " در انتظار گودو " از طرف مرکز بهکوش شرکت کرده و جوایز زیادی را به عنوان بازیگر از آن خود کرده است .

اعظم شیخ ویسی

اعظم شیخ ویسی

اعظم شیخ ویسی با نام هنری آوا، به عنوان " خوش خنده ترین عضو گروه " متولد ۱۵/۲/۷۰، از اهالی شهر گنبد واقع در استان گلستان بوده و در گروه ارکستر ویژه ایران در بخش خوانندگی (کرال) فعالیت دارد.
وی با وجود مشکلات بینایی توانست لیسانس خود را در رشته ی روانشناسی گرفته و به دلیل علاقه ی خاصی که به موسیقی داشت چندین سال در گروه موسیقی انجمن نابینایان گنبد در بخش آواز مشغول فعالیت بود و همچنان نیز تحت آموزش مربیان صدا سازی و سولفژ آقای میلاد جعفر نژاد و خانم .... در گنبد مشغول به آموختن تکنیکهای آوازی می باشد.

المیرا خلیل زاده

المیرا خلیل زاده

المیرا خلیل زاده با نام هنری " باران " ساکن شیراز و یکی از نوازندگان فلوت ریکوردر در گروه ارکستر ویژه ایران است .
وی متولد دیماه ۱۳۷۵ بوده و از ۸ سال پیش آموختن نوازندگی فلوت را در موسسه موسیقی آسمان شیراز شروع کرد، همچنین به مدت ۴ سال عضو گروه موسیقی آسمانی ها در شیراز بود و درحال حاضر نزدیک به یک سال است که آموختن دف را شروع کرده وعلاوه بر عضویت در ارکستر ویژه ایران، عضو گروه دلداگان دف نواز شیرازنیزمی باشد.
المیرا که به عنوان " کوشا ترین عضو گروه " معرفی شده ، علاوه برموسیقی به ورزش بویژه بدمینتون علاقه ی خاصی داشته و تحت نظر مربیان ورزشی دراین رشته مشغول به فعالیت می باشد.

فرید زاهدی

فرید زاهدی

فرید زاهدی متولد۹/۱۱/۷۴ و ساکن گرگان است. وی که دارای شرایط ویژه ذهنی و اتیسم است ، از ۶ سالگی آموختن فلوت ریکوردر را شروع کرد وچند سالی را به شناخت نت ها وتمرینات اولیه در این ساز گذراند.سپس در سن ۱۸ سالگی پس از اخذ دیپلم در رشته کامپیوتر در مرکز توانبخشی و حرفه آموزی بهکوش گرگان در کارگاه موسیقی پذیرش شده و به تکمیل یادگیری فلوت ریکوردر پرداخت .
وی که به عنوان " خوش تیپ ترین عضو گروه " لقب گرفته یکی از ورزشکاران المپیک ویژه ایران در رشته دومیدانی بوده و به ورزش های رزمی مانند تکواندو علاقه بسیار دارد .

مهدی صفری راد

مهدی صفری راد

مهدی صفری راد متولد ۹/۳/۶۶ ، ساکن گرگان و " آرام ترین عضوگروه " در ارکستر ویژه ایران است.
مهدی از ۸ سال پیش موسیقی را نزد مربیان موسیقی مرکز بهکوش آموزش دیده و بعد از یادگیر فلوت ریکوردر به یادگیری گیتار کلاسیک و گیتار بیس مشغول شد.
وی درحال حاضر نوازنده گیتاربیس در گروه بوده و با وجود مشکل ذهنی ، تمام تلاش خود را برای کسب موفقیت در زمنیه ی نوازندگی به کار برده است.

ارمیا مهدی تبارشورکی

ارمیا مهدی تبارشورکی

ارمیا مهدی تبارشورکی ، متولد ۸/۶/۸۴ از بابلسر بوده و از ۵ سالگی آموختن پیانو را تحت نظر آقای مهرداد سیاره آغازنموده است.
ارمیا ی عزیزکه به عنوان " خلاق ترین عضو گروه " معرفی شده دارای شرایط ویژه بینایی (مطلق ) بوده و همچنین دچار بیماری نرمی استخوان (استئوژنز امیپرفکتا) است ولی با همه ی محدودیت ها نوازنده ای چیره دست و توانمند در رشته ی پیانو درگروه سنی خود محسوب می شود.
مهمترین علائق وی علاوه بر موسیقی، شنا، شطرنج و زبان انگلیسی ست و درتمامی این موارد با سعی و تلاش مشغول به فراگیری و رشد همه جانبه ی خود می باشد.

علی رضا رحمانی

علی رضا رحمانی

علی رضا رحمانی متولد ۱/۶/۵۷ دارای شرایط ویژه ذهنی ، از سالها پیش به عنوان مددجو در مرکز توانبخشی وحرفه آموزی بهکوش گرگان پذیرش شده و بعد از گذراندن دوره آموزشی جاجیم بافی پس از ۷ سال به عنوان کارمند دربخش خدماتی این مرکز استخدام شد.سپس در سال ۷۷ ازدواج کرده و درحال حاضر دارای ۲ پسر ۱۸ و ۱۵ ساله است. از این روبه عنوان " پدرترین عضو گروه " لقب گرفته است.
وی درعین حال از کارگاه موسیقی مرکز توانبخشی بهکوش بهره مند شده و طی این دوران ابتدا نواختن فلوت ریکوردر و سپس نواختن ملودیکا را فراگرفته است. درحال حاضر علی رضا با نام هنری " کوروش" به عنوان نوازنده ملودیکا در گروه ارکستر ویژه ایران فعالیت می کند.

امیر حسین نادری پور

امیر حسین نادری پور

امیر حسین نادری پور متولد ۸/۹/۷۲ و ساکن گرگان ،یکی از نوازندگان فلوت ریکوردر درگروه ارکستر ویژه ایران است.
وی که به عنوان " منظم ترین عضو گروه " معرفی شده با شرایط ویژه ذهنی ( سندروم داون ) از ۷ سال پیش در مرکز توانبخشی و حرفه آموزی بهکوش گرگان مشغول به آموختن موسیقی در رشته فلوت ریکوردربوده و همچنین نزدیک به یک سال است که آموختن کلارینت را نزد مربیان مرکز بهکوش شروع کرده است.
و علاوه بر آن علاقه زیادی به ورزش بویژه فوتبال داشته ، از طرفداران تیم پرسپولیس ایران محسوب می شود و در طی مدت عضویت در مرکز بهکوش به عنوان قهرمان المپیک ویژه در مسابقات کشوری و غرب آسیا در کشور مصر مقام های دوم و سوم رشته دو میدانی را از آن خود کرده است.
امیر حسین که با نام هنری " حافظ " در گروه ارکستر ویژه می نوازد ، تجربه ای درزمینه ی بازیگری تئاتر نیزداشته و درنمایش "درانتظار گودو" که به عنوان نمایش برترجشنواره تئاتر معلولین قلمداد شده ایفای نقش نموده است.

بردیا عسکری

بردیا عسکری

بردیا عسکری متولد ۹/۱۱/۱۳۷۷ ، به عنوان " بی ریا ترین " عضو گروه ارکستر ویژه ایران ، دیپلم مدرسه استثنایی و فردی با نیازهای ویژه ذهنی و اتیسم است. وی ساکن شیراز بوده و نوازندگی سازهای کاخن ، چوبک و تومبا را در گروه به عهده دارد.
وی به مدت ۴ سال عضو گروه آسمانی ها ( موسسه موسیقی آسمان ) در شیراز بوده و به همراه این گروه اجراهایی در شیراز ، مشهد، اصفهان ، کیش و روسیه داشته است. درحال حاضر نیز علاوه بر عضویت در ارکستر ویژه ، جهت آموزش تکمیلی نوازندگی کاخن با گروه دلدادگان شیراز مشغول به همکاری است.
مهمترین علائق وی عبارتند از رفتن به سینما ، تئاتر وکنسرت های موسیقی. همچنین بردیا یکی از طرفداران ورزش فوتبال بویژه تیم فوتبال استقلال در ایران است.

بنیامین آقاتابای

بنیامین آقاتابای

بنیامین آقاتابای متولد ۱۸/۵/۱۳۷۰ از اهالی ترکمن ، ساکن گنبد کاووس در استان گلستان است که از سن ۴ سالگی به دلیل بیماری بر اثر ازدواج فامیلی دچار عارضه بینایی شده و به تدریج بینایی خود را به طور کامل از دست داد.سپس در سن ۱۰ تحصیل را در مدرسه شهید باهنر گنبد آغاز نموده و برای ادامه تحصیل در مقطع راهنمایی و دبیرستان به مجتمع نابینایان شهید محبی در تهران عازم شد و دیپلم خود را دررشته کامپیوترگرفت.
در آنزمان بود که تغییرات شگرف زندگی او رخ داد و توانست با موسیقی و کامپیوتر آشنا شده و در زمینه ی ورزش گلبال و کاراته نیز تا مقاطع بالایی پیشروی کند. سپس از طریق یکی از اساتید خود با ساز گیتار کلاسیک آشنا شده و همزمان به یادگیری صداسازی و سولفژ پرداخت.
وی توانست با اراده و پشتکار خود در رشته ی حقوق در دانشگاه مازندران با مدرک کارشناسی، فارغ التحصیل شود و درتلاش است تا با پشت سر گذاشتن آزمون وکالت به این موفقیت نیز دست یابد.
بنیامین در حال حاضر هم به عنوان نوازنده گیتار کلاسیک و پاپ و هم به عنوان خواننده (سولو ، کرال) در ارکستر ویژه ایران فعالیت داشته و درعین حال در عرصه ی سرودن شعر و ترانه نیز فعالیت چشمگیری دارد واز آنجا که همیشه با احساس مسئولیت کامل نسبت به پیشبرد تمرینات فردی و گروهی در بخش آوازی، سرپرست گروه را یاری نموده عنوان " مسئول ترین عضو گروه " را از آن خود کرده است.

یادگار فتحی

یادگار فتحی

یادگار فتحی، متولد ۱/۶/۵۸ متولد کامیاران ، یکی از شهرهای کردستان است. وی نوازندگی را از دوران جوانی با ساز کی بورد شروع کرده و به دلیل علاقه ی زیادی که به پیشرفت در زمینه ی نوازندگی و همچنین آهنگسازی داشت در سال ۱۳۸۲، به همراه دو تن از دوستانش عازم استان آذربایجان شرقی شد تا آهنگسازی را نزد یکی از استاتید این فن که در شهر مهابادزندگی می کرد بیاموزد. اما متاسفانه اتومبیل آنها دچار سانحه شده و بعد از آن از سن ۲۴ سالگی دچار ضایعه نخاعی گردید.
وی بعد از گذراندن روزهای بسیار سخت در زمینه ی مشکلات جسمی وروحی ، توانست با اراده ی خلل ناپذیر زندگی تازه ای را برای خود رقم بزند. دراین راستا ابتدا باهمکاری یکی از دوستانش اقدام به تاسیس یک فروشگاه لوازم موسیقی در شهر کامیاران نمود و سپس جهت ادامه تحصیل در زمینه ی موسیقی ، عازم تهران شد و توانست با شرکت در آزمون کنسرواتوار تهران وگذراندن دوره های تحصیلی و یادگیری سازهای ویلن و فلوت کلید دار، کارشناسی موسیقی را از آن خود کند.
در طی این سالها علاوه بر همکاری با چند ارکستر مجلسی، از سال ۹۴ به عضویت گروه کر فلوت تهران به سرپرستی خانم فیروزه نوایی در آمده و در چندین اجرا از جمله اجرای تالار رودکی این گروه را همراهی نموده است.
آَشنایی ارکستر ویژه ایران با ایشان بعد از اولین اجرای گروه در تهران صورت گرفته و پس از آن به عنوان نوازنده ی فلوت و کی بورد همکاری با گروه را شروع نمود. سپس در مهرماه ۹۸ به همراه همسر و پسرش از تهران به گرگان مهاجرت نموده و از آن تاریخ تا کنون به عنوان یکی از مربیان موسیقی مرکزبهکوش در زمینه ی سازهای بادی، پیانو و ویالن ،مددجویان کارگاه موسیقی این مرکز را یاری می نماید.ایشان به دلیل شخصیت والا و آرامش زیاد به عنوان " با شخصیت ترین عضو گروه " لقب گرفته است.

تکتم فرید

تکتم فرید

تکتم فرید متولد ۱۹/۸/۱۳۶۹ از شهر مشهد ، در سال ۱۳۷۸ به علت رها بودن در خیابان طی حکم قضایی و نامه اداره پذیرش و هماهنگی با تشخیص شرایط ویژه ذهنی و نابینایی مطلق، جهت بهره مندی از خدمات توانبخشی و نگهداری به صورت شبانه روزی در موسسه خیریه توانبخشی همدم مشهد پذیرش گردید.
والدین وی متارکه نموده وپدر، مصرف کننده مواد مخدر می باشد. مادر تکتم سرپرستی وی و ۳ فرزند دیگرش را به عهده گرفته و گاهی جهت ملاقات و مرخصی وی مراجعه می نماید.
تکتم فرید که به عنوان " خوش صدا ترین عضو گروه " شناخته شده و در بخش صدای آلتو آواز می خواند ، به انواع سبک های موسیقی علاقه مند است، با تمام محدودیت ها اشعار و ملودی ها را را به خوبی فراگرفته و تا کنون اجراهای متعددی با هنرمندان مطرح کشور از جمله آقای همایون شجریان داشته است.

مهتاب آل عباسیان

مهتاب آل عباسیان

مهتاب آل عباسیان متولد ۱۵/۹/۱۳۷۶ ، ساکن مشهد ،به علت بدسرپرستی توسط اوراژنس اجتماعی به دایره سرپرستی دادگستری معرفی و مدتی در مراکز رسالت، خانه فرشتگان و شیرخوارگاه نگهداری و در مورخ ۱۷/۱/۹۱ با تشخیص شرایط ویژه ذهنی جهت بهره مندی از خدمات توانبخشی و نگهداری در موسسه خیریه توانبخشی همدم مشهد پذیرش گردید.
از آنجا که سن وی درابتدا برای ورود به مدرسه مناسب نبود، در طرح جامع آموزش و پرورش شرکت نموده وبه کمک نهضت سواد آموزی در حال دریافت مدرک مقطع سوم است تا بتواند پس از گذراندن آموزش بیشتر و کسب مدرک ششم ابتدایی در مدارس بزرگسالان جهت ادامه تحصیل ثبت نام شود. وی اکنون در شرکت زعفران مصطفوی در مشهد اشتغال یافته و بسیار موفق عمل می کند.
مهتاب به لحاظ هنری بسیار توانمند بوده وعلاوه بر آواز در زمینه ی نوازندگی سازهای کوبه ای بویژه دف و دمام مهارت دارد . همچنین در زمینه ی بازیگری تئاترنیز فعالیت داشته و توانسته در جشنواره های مختلف تئاتر معلولین جوایز زیادی برای خود و موسسه خیریه همدم کسب نماید.
وی درارکستر ویژه ایران در بخش کرال (سوپرانو) آواز می خواند و دلنشین بودن صدای و اخلاق اجتماعی وی بر همگان آشکار است.

شقایق گرامیان

شقایق گرامیان

شقایق گرامیان متولد ۱/۷/۱۳۷۴، ساکن مشهد و خواننده ی بخش کرال( آلتو) در گروه ارکستر ویژه ایران است. وی به علت رها شدن در خیابان و طی معرفی نامه دایره سرپرستی و اداره پذیرش و هماهنگی بهزیستی در مورخ ۲۵/۵/۱۳۸۰ با تشخیص شرایط ویژه ذهنی جهت بهره مندی از خدمات توانبخشی و نگهداری در موسسه خیریه توانبخشی همدم مشهد پذیرش گردید، تا مقطع دوازدهم در مدرسه بزرگسالان تحصیل نموده و اکنون نیز در شرکت زعفران مصطفوی مشغول به کار می باشد.
شقایق علاوه بر توانایی در زمینه ی آواز، نوازنده ی دف نیز بوده و در طراحی و نقاشی، تحریر داستان و خوشنویسی نیز از خلاقیت بالایی برخوردار است.

سمیرا شهبازی

سمیرا شهبازی

سمیرا شهبازی متولد فروردین ۱۳۶۱، اهل شیراز ، نوازندگی پیانو را از سن ۱۲ سالگی شروع کرد. وی که سندروم داون و دارای شرایط ویژه ذهنی ست با پشتکار توانست دیپلم خود را در رشته ی کار و دانش گرفته و همزمان با یادگیری پیانو در طی سالهای متمادی ، هنرهای دیگری چون نقاشی را نیز به خوبی بیاموزد و آثار زیبابی خلق کند. وی همچنین قهرمان شنا در المپیک ویژه ایران و عکاس بسیار خوبی ست.
سمیرا در گروه ارکستر ویژه ایران نوازنده ی ماراکاس بوده و یک قعطه ی تک نوازی پیانو را نیز برعهده دارد.

ندا بولاغ شهرکی

ندا بولاغ شهرکی

ندا بولاغ شهرکی ، متولد ۱۱/۱۲/۶۲ ، اهل گرگان و دارای شرایط ویژه بینایی ست. وی از کودکی به موسیقی بویژه آواز علاقه مند بود ودرسالهای تحصیل که تا مقطع دیپلم ادامه داشت در بخش گروه سرود مدرسه فعالیت داشت.
در سن نوجوانی به دلیل آشنایی با یکی از نوازندگان گیتار، تا حدودی توانست گیتار را درمرحله ی مقدماتی از او بیاموزد و با تشویق وی امیدواریش نسبت به پیشرفت در زمینه ی موسیقی بیشتر شد. سفر به جنوب ایران و دو سال زندگی در آنجا او را تا حدودی از فعالیتهای هنری دورکرد اما پس از برگشت با یکی از اساتید موسیقی ایرانی آشنا شده و به دلیل توانمندیش در اجرای قطعات آوازی، توسط وی به گروه آداک که یک گروه کرال ( آکاپلا ) بود معرفی شد.
ندا که با اسم هنری " هلیا " آواز می خواند از سال ۹۵ به عضویت آن گروه درآمده و درچند جشنواره آواز توانست مقام هایی کسب بنماید. همچنین در ورزش بویژه رشته ی تکواندو به صورت حرفه ای آموزش دیده و دارای مقام است . وی در ابتدای سال ۹۸ از طریق گروه آداک به ارکسترویژه ایران معرفی شدو از آن تاریخ به بعد در این گروه در بخش آواز( سوپرانو) فعالیت داشته به عنوان " شیک پوش ترین عضو گروه " محسوب می شود.

ندا فکوریان فرزین

ندا فکوریان فرزین

ندا فکوریان متولد ۱/۱/۱۳۸۱ وساکن مشهد است. وی توسط والدین در بیمارستان رها شده و به علت عدم شناسایی خانواده طی معرفی نامه دایره سرپرستی و اداره پذیرش و هماهنگی بهزیستی با تشخیص شرایط ویژه ذهنی جهت بهره مندی از خدمات نگهداری و توانبخشی در موسسه خیریه توانبخشی همدم مشهد پذیرش گردید.
وی از ناحیه چشم یک چشم دچار نابینایی مطلق بوده دچار مشکل بوده و به علت بیماری گلوکوم چشم دیگر وی نیز تحت درمان و مراقبت می باشد. با این حال توانسته با موفقیت در مدرسه نابینایان تقوا در مقطع ششم (استثنایی) تحصیل می نماید.
ندا با عشق فراوان به رویای آینده به طور جدی درس خواندن را دنبال می کند. در هنر تئاتر و موسیقی و آواز نقش به سزایی در بین دختران همدم دارد ودر گروه ارکسترویژه ایران به عنوان " مهربانترین عضو گروه " در بخش کرال ( آلتو) آواز می خواند. همچینین به دلیل استعدادش در نوازندگی سازهای کوبه ای ، درحال یادگیری تنبک می باشد.وی در حسن اخلاق و عزت نفس زبانزد است.

مرتضی قاسمی

مرتضی قاسمی

مرتضی قاسمی، متولد۱۳۶۸از شهرستان نور، دارای شرایط ویژه ذهنی و اتیسم است .
وی که یکی از خوانندگان خوش صدا بویژه در بخش " صدای باس " است دارای مدرک دیپلم از مدرسه استثنایی بوده ، ازسال ۱۳۹۱ در مرکز توانبخشی و حرفه آموزی پروین در شهر نور پذیرش شده و علاوه بر خوانندگی دررشته معرق آموزش دیده است .
مسئولیت آموزش نت ها و ملودی های قطعات را آقای موسوی همسر گرامی خانم پروین به عهده داشته و از زمان عضویت وی در گروه ارکستر ویژه ایران زحمات بسیاری را دراین زمینه عهده دار بوده اند.
مهرزاد به دلیل رفتارهای دوست داشتنی اش یکی از شخصیت های محبوب در بین اعضای گروه بوده و از این رو لقب " دوست داشتنی ترین عضو گروه " را از آن خود کرده است.

هادی محمد علی زاده

هادی محمد علی زاده

هادی محمد علی زاده ، متولد ۱۱/۷/۱۳۶۱ واز اهالی رشت می باشد که در حال حاضر به عنوان نوازنده ی درامز در گروه ارکستر ویژه ایران فعالیت می کند.
وی تا مقطع ششم ابتدایی در مدرسه استثنایی شهر رشت تحصیل کرد و سپس به دلیل علاقه به ورزش، وارد تیم فوتسال اداره بهزیستی این شهر شد و پس از آن در تیم ملی پاراالمپیک در رشته ی فوتبال پذیرش شده و به همراه تیم به کشورهایی چون ترکیه ، تونس و چین سفر کرد و مقام آقای گل را در بازیهای تونس به دست آورد.
همچنین علاوه بر آموختن سازهای کوبه ای ،دارای تجربه ی فراوان و موفقیت های زیادی در زمینه ی تئاتر و سینما است. از جمله این موفقیتها کسب رتبه ی اول در بسیاری از جشنواره های تئاتر معلولین و بازی در ۳ فیلم سینمایی ست.
هادی در سال ۸۷ ازدواج کرده و درحال حاضر دریک مرکز توانبخشی به عنوان مربی موسیقی مشغول به کار است.

هانیه حسن پور

هانیه حسن پور

هانیه حسن پور عزیز هنرمندی با شرایط ویژه بینایی، متولد سال ۱۳۸۶ از شهر بندر عباس، عضو انجمن نابینایان و گروه سرود هرمزگان

محمد ایزدپناه

محمد ایزدپناه

محمد ایزدپناه متولد ۱۳۸۲جوان روشندل نوازنده گیتار از شهرستان گالیکش در استان گلستان

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای ارکستر ویژه ملی ایران - نیک آوا محفوظ می باشد.